(¯´*•-. Iranian Group .-•*`¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hack & Security All Program YahooCrack

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

....استیو جابز در گذشت

Go down 
AuthorMessage
leon_reporter_2009
Vip Members
Vip Members
leon_reporter_2009

....استیو جابز در گذشت Empty
PostSubject: ....استیو جابز در گذشت   ....استیو جابز در گذشت EmptySat Oct 15, 2011 3:55 pm

بنیانگذار شرکت اپل، استیو جابز امروز 6 اکتبر ۲۰۱۱ میلادی (۱۴ مهر ۱۳۹۰) در سن ۵۶ سالگی درگذشت. خبر مرگ وی علاقه مندان دنیای فناوری اطلاعات را به سوگ آورد.
وی در سال‌های اخیر و پس از موفقیت‌های شرکت اپل به عنوان رهبر تحول ساز صنعت فناوری شناخته می‌شد و بدون شک بسیاری از مردم علاقه مند به دانش و فناوری با دانستن این خبر ناراحت خواهند شد. سایت شرکت اپل با قراردادن این خبر در صفحه اصلی‌اش در گذشت استیو جابز را به خانواده و آشنایانش تسلیت گفته است.

باورتون نمیشه وقتی توی سایتهای متعدد دیدم که گفتن استیو جابز بزرگ فوت شده اونم بخاطر سرطان بخدا قسم اشک تو چشام سرازیر شد و بی اختیار گریم گرفت. آخه این مرد یه الگوی فناوری تو زندگی من بود اونقدر دوسش داشتم که رو در و دیوار اتاقم پر بود از پوسترهای این مرد بزرگ. باور کنید خیلی ناراحت هستم از مرگ این اسطوره که اپل رو به این بزرگی که الان میبینید تبدیل کرد.

....استیو جابز در گذشت Jobs

:ترجمه صفحه اپل بصورت زیر می باشد

اپل یک نابغه خلاق و رؤیایی را از دست داده است و دنیا دچار فقدان یک انسان شگفت‌انگیز شده است.
آنهایی از ما که بخت کافی برای شناخت و کار با استیو جابز را داشتند، یک دوست عزیز و مربی مشتاق را از دست داده‌اند.
استیو از خود شرکتی به جای گذارد که فقط خود او می‌توانست، ایجادش کند و روح او برای همیشه در مؤسسه اپل خواهد بود.

این مرد اونقدر تاثیر گذار در فناوری و اطلاعات جهان بوده که بدون شک نام و یادش همیشه در اذهان عمومی قرار خواهد داشت و با بزرگی تمام به تاریخ پیوست. قشنگترین جمله ای که همیشه از این اسطوره سر زبونم هست و دوسش دارم اینه که
:مدیر عامل شرکت اوراکل “لری الیسون”(Larry Ellison) گفته بود
من همیشه دوس دارم در کنار چیزهای خوب و بزرگ زندگی کنم ولی برای استیو جابز هیچ چیز کافی نیست…

سایت آموزش پارسیان بعنوان کوچکترین عضو این دنیای مجازی مرگ این اسطوره بزرگ رو تسلیت میگه.

مهرتان روز افزون
امیر
Back to top Go down
http://www.baxejavanemashhad.blogfa.com/

....استیو جابز در گذشت
Back to top 
Page 1 of 1